Zastrzyki do kolana

Specjaliści od zastrzyków do kolana z kwasu hialuronowego – Grodzisk Mazowiecki

zastrzyki do kolanaZastrzyki zawierające w sobie kwas hialuronowy stosuje się przede wszystkim w przypadkach chorób związanych ze zwyrodnieniem stawów. Zastrzyki do kolana z kwasu hialuronowego sprawiają, że zostaje podwyższone naturalne stężenie kwasu hialuronowego, jaki występuje w stawie. W przypadku braku kwasu hialuronowego, stawy pacjenta zaczynają się o siebie ocierać – spowodowane jest to brakiem odpowiedniej lepkości. Pogłębiające się ocieranie stawów może prowadzić do ich zwyrodnienia oraz nieść ze sobą nieprzyjemny ból.

Zastrzyki do kolana – jak wygląda zabieg?

Kwas hialuronowy stosuje się w medycynie od XXI wieku i na chwilę obecną substancja ta jest równie popularna co tabletki na ból głowy. Leki bazujące na kwasie hialuronowym mają swoje zastosowanie nie tylko w medycynie estetycznej, ale również w ortopedii, dermatologii oraz okulistyce. Zastrzyki do kolana są sposobem, jaki stosowany jest w naszej placówce przez lekarzy specjalistów podczas leczenia chorób związanych ze zwyrodnieniem stawów czy przewlekłego bólu pojawiającego się po zabiegach operacyjnych.

Kwas hialuronowy jest substancją, która działa wiążąco na wodę. Zastrzyki do kolana z kwasem hialuronowym pomagają podczas chorób związanych ze zwyrodnieniem chrząstki stawowej oraz przy pourazowych uszkodzeń chrzęstnych.

Prywatna przychodnia MEDIWEST zaprasza wszystkich pacjentów borykających się z problemami kolan do wizyty oraz konsultacji z naszymi specjalistami. Lekarze specjaliści przeprowadzą odpowiednie badania i wskażą najlepszy sposób leczenia zwyrodnienia.