PRACOWNIA MAMMOGRAFII

Lecznica Zachodnia MEDI WEST korzysta z pracowni mammograficznej firmy Geneva Trust Polska Sp. z o.o., która znajduje się w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim, obecnie jednej z najlepiej wyposażonych placówek województwie mazowieckim.

Badania mammograficzne skierowane są do Pań od 35 roku życia i powinny być wykonywane regularnie – co 2 lata. Mammografię w naszej pracowni mammografii wykonuje doświadczony technik elektroradiologii, który dokonuje 4 projekcji (po 2 projekcje na każdą pierś). Następnie zdjęcia zostają opisane przed dwóch niezależnych lekarzy radiologów. Pozwala to na większy obiektywizm w interpretowaniu ewentualnych zmian podejrzanych.

Pracownia mammografii posiada mammograf cyfrowy najnowszej generacji -  Mammomat FUSION firmy Siemens. Otrzymane za jego pomocą zdjęcia są bardzo wysokiej jakości, a dzięki technologii Maxfill ograniczona została dawka promieniowania dla pacjenta.

Gwarantujemy również fachową obsługę w której skład wchodzi zespół profesjonalistów z wieloletnią praktyką, wachlarzem szkoleń i niezbędnymi certyfikatami.

Badania w pracowni mammografii cechuje wysoka dostępność, co gwarantuje oszczędność czasu, sprawne przeprowadzenie całości procedury oraz możliwość dopasowania terminu wizyty stosownie do Państwa potrzeb.

 

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykonaniem badania zapraszamy do skorzystania z naszej pracowni mammografii oraz zapoznania się z cennikiem.

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą innych pracowni diagnostycznych w ramach Lecznicy Zachodniej Medi West, takich jak:

Pracownia Endoskopii

Pracownia kardiologiczna

Pracownia EMG

Pracownia EEG

Pracownia Mammografii

 

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego pod numerem +48 459 599 053.