O nas

about-1Lecznica Zachodnia MEDI WEST to placówka powstała w wyniku wciąż rosnącego zapotrzebowania na profesjonalne i łatwo dostępne usługi medyczne najwyższej jakości.

MEDI WEST to połączenie profesjonalizmu pracowników sektora medycznego, administracyjnego. Wszyscy pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy w państwowych i prywatnych placówkach opieki medycznej, dzięki czemu potrafimy zaimplementować najlepsze i najskuteczniejsze metody organizacji Usług Medycznych.
Znając z doświadczenia mocne i słabe strony różnych rozwiązań, koncentrujemy się na stworzeniu usług mogących zaspokoić jak najszerszą grupę Klientów.
Zdajemy sobie sprawę, ze dzisiejsze tempo życia, stres oraz liczne obowiązki domowe i zawodowe, przekładają się często na rezygnacje z podjęcia leczenia – z uwagi na długie oczekiwanie na terminy konsultacji czy badań.
Często odkładamy troskę o nasze zdrowie na drugi plan i w ten sposób często docieramy do lekarza lub na badania, gdy stan naszego zdrowia znacznie się pogorszy.
Jesteśmy zdanie, ze profilaktyka zdrowotna to najlepsza gwarancja zdrowia i dobrego samopoczucia, dlatego oferujemy dogodne, różnorodne terminy wizyt, a także, dzięki umowie ze Szpitalem Zachodnim im Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim, który jest naszym głównym partnerem, nowoczesną infrastrukturę, dzięki której możemy zorganizować niemalże każdą procedurę medyczną.
Naszym celem jest świadczenie usług profesjonalnie, we współpracy z najwyższej jakości specjalistami, ale przede wszystkim, co wyróżnia nas wśród innych placówek medycznych, jesteśmy w stanie zorganizować większość konsultacji, badań i zabiegów medycznych „pod jednym dachem”, i w krótkim czasie a także skoordynować dla Państwa wszystkie procedury wymagające krótkiej lub dłuższej hospitalizacji.
Lekarze współpracujący z Lecznicą Zachodnią MEDI WEST swoje zawodowe kwalifikacje podnoszą pracując na co dzień w jednym z najlepszych szpitali publicznych w Polsce, czego efektem jest olbrzymia praktyka oraz doświadczenie zdobywane w oparciu o najnowsze osiągnięcia medycyny.
Zdrowie jest najważniejsze, nie czekaj, zadzwoń już teraz!
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy zapoznania się z naszą ofertą, lub do kontaktu bezpośredniego.

Zespół MEDI WEST