Terapia Leczenia Bólu

W związku z olbrzymim zainteresowaniem jakimi cieszą się nowatorskie metody neurostymulacji wykorzystywane do leczenia bólu, Lecznica Zachodnia MEDI WEST zdecydowała się wprowadzić usługi z zakresu Terapii Leczenia Bólu.

W ramach Terapii Leczenia Bólu Lecznica Zachodnia MEDI WEST współpracuje z Mazowieckim Centrum Interwencyjnej Medycyny Bólu oraz wybitnym specjalistą w tej dziedzinie doktorem Sławomirem Mihułką. Konsultacje oraz zabiegi wykonywane są na terenie Szpitala Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim.

W skład oferty wchodzą następujące zabiegi:

Konsultacja kwalifikacyjna do zabiegu
Termolezja klasyczna
Blokada diagnostyczna przykręgosłupowa
Blokada epiduralna
blokada splotu lub nerwu obwodowego
Neurostymulacja rdzenia

Wszystkie zabiegi z zakresu Terapii Leczenia Bólu wykonywane są z użyciem nowoczesnego sprzętu, który spełnia najwyższe wymogi jakości..

Gwarantujemy również fachową obsługę w której skład wchodzi zespół profesjonalistów z wieloletnią praktyką, wachlarzem szkoleń i niezbędnymi certyfikatami.
Zabiegi z zakresu Terapii Leczenia Bólu cechuje wysoka dostępność, co gwarantuje oszczędność czasu, sprawne przeprowadzenie całości procedury oraz możliwość dopasowania terminu wizyty stosownie do Państwa potrzeb.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wykonaniem zabiegu z zakresu Terapii Leczenia Bólu zapraszamy do skorzystania z naszej oferty oraz zapoznania się z cennikiem zabiegów z zakresu Terapii Leczenia Bólu.
W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego pod numerem +48 459 599 053.

MediRaty